A,Β,Γ,Δ,Ε,ΣΤ_ΤΕΧΝΟΥΡΓΕΙΑ (MAK667) | Βάσιος, Γουργούλης, Ευαγγελινός, Καματερού, Καραβασίλης, Κόκκινος, Μπαλατσούκας, Παλάντζας, Περιβόλη, Ρακιτζής, Ρομοσιός, Ρουμελιώτης. |
| ANTOXH ΥΛΙΚΩΝ (MAK203) | Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου, Ανέστης Τσορμπατζιδης |
| Eργαστήριο Ηλεκτροτεχνίας (MAK267) | Παναγιώτης Παλάντζας |
| RADAR Γ΄ ΕΞΑΜΗΝΟ (MAK258) | ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΡΑΣ |
| TEXNOΥΡΓΕΙΑ ΜΕΚ (MAK431) | ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΚΙΤΖΗΣ |
| Α΄ ΕΞΑΜΗΝΟΥ - ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (MAK570) | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ |
| Ανθρώπινες Σχέσεις (MAK124) | Ιωάννης Σιδέρης |
| ΑΝΤΟΧΗ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (MAK242) | Ανέστης Τσορμπατζίδης |
| ΑΝΤΟΧΗ ΥΛΙΚΩΝ (MAK668) | Θωμάς Χατζηφωτίου, Μαίρη Ματσούκα, Αντώνης Τσιπούρας, Σοφία Ρουσίδου |
| ΑΤΜΟΠΑΡΑΓΩΓΟΙ E (MAK206) | Γιώργος Χιλιτίδης |
| ΑΤΜΟΠΑΡΑΓΩΓΟΙ Δ' (MAK554) | Φαντί Σαάντ |
| ΑΤΜΟΠΑΡΑΓΩΓΟΙ Ε ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK493) | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ |
| ΑΤΜΟΣΤΡΟΒΙΛΟΙ - ΣΤ' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK198) | Φαντί Σαάντ |
| ΑΤΜΟΣΤΡΟΒΙΛΟΙ Ε΄΄ ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK528) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΛΙΤΙΔΗΣ |
| ΑΤΜΟΣΤΡΟΒΙΛΟΙ ΣΤ΄΄ ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK410) | Γιώργος Χιλιτίδης |
| Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ Ι - ΔΙΚΤΥΑ (208) | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ |
| Βοηθητικά Μηχανήματα Πλοίου II - Μεταφορά Υγρών Φορτίων - Ε' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK304) | Φαντί Σαάντ |
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΛΟΙΟΥ ΙΙ - ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΥΓΡΩΝ ΦΟΡΤΙΩΝ. Ε ΕΞΑΜΗΝΟ (MAK492) | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ |
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΛΟΙΟΥ ΙΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΥΓΡΩΝ ΦΟΡΙΩΝ (MAK535) | ΝΙΚΟΣ ΓΟΥΛΑΣ |
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΛΟΙΩΝ Ι - Β' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK190) | Φαντί Σαάντ |
| ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΛΟΙΩΝ ΙΙΙ - ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗΣ - ΣΤ' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK194) | Φαντί Σαάντ |
| Γ΄ ΕΞΑΜΗΝΟ - ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ Ι (MAK653) | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ |
| Γ΄ΕΞΑΜΗΝΟ - ΤΕΧΝΟΥΡΓΕΙΑ ΙΙΙ - ΣΥΓΚΟΛΛΗΣΕΙΣ (309) | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ |
| Ε' ΕΞΑΜΗΝΟ Τεχνουργεία Μηχανοστάσιο (MAK513) | Σπύρος Ζήκος |
| Ε΄ ΕΞΑΜΗΝΟ - ΑΤΜΟΣΤΡΟΒΙΛΟΙ (654) | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ |
| Εργαστήρια Β΄ Εξαμηνου (MAK169) | Αθανάσιος Γουλόπουλος |
| ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ Γ ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK200) | Παναγιώτης Παλάντζας - Αργυρίου Ανδροκλής |
| ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑΣ Α ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK160) | Ανδρoκλής Αργυρίου, Μαρία Βασιλειάδου |
| Εργαστήριο Κλασσικών Εγκαταστάσεων (MAK261) | Παναγιώτης Παλάντζας |
| Εργαστήριο ΣΑΕ (πνευματικών - υδραυλικών συστημάτων) (MAK121) | Παναγιώτης Παλάντζας |
| ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΧΗΜΕΙΑΣ (MAK678) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ |
| ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ Ι (MAK427) | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ, ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ |
| ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΙΙ (MAK436) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ - ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ - ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ |
| ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΡΙΟ Β ΕΞΑΜΗΝΟΥ (ΤΟΡΝΟΙ) (MAK672) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΜΟΣΙΟΣ |
| Ηλεκτρικές Μηχανές (MAK180) | Κώστας Μαστοροκώστας |
| Ηλεκτρικές Μηχανές _ Ειδικά Σχολεία (MAK611) | Πασχαλίνα Περιβόλη |
| Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις για Πλοία (MAK408) | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ |
| Ηλεκτρονικά Β' Εξάμηνο (MAK416) | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ |
| ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ Γ ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK155) | Μαρία Βασιλειάδου, Δρ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΥΑΚΙΝΘΟΣ |
| Ηλεκτρονικές Επικοινωνίες (MAK111) | Δημήτριος Γουργούλης |
| Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές - Εφαρμογές (MAK204) | Δημήτριος Γουργούλης |
| Ηλεκτροτεχνία (MAK109) | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΙΔΕΡΗ |
| Θέματα εξετάσεων Α' Εξαμήνου (MAK214) | Διεύθυνση Σχολής |
| Θέματα εξετάσεων Β' Εξαμήνου (MAK215) | Διεύθυνση Σχολής |
| Θέματα εξετάσεων Γ' Εξαμήνου (MAK216) | Διεύθυνση Σχολής |
| Θέματα εξετάσεων Δ' Εξαμήνου (MAK217) | Διεύθυνση Σχολής |
| Θέματα εξετάσεων Ε' Εξαμήνου (MAK218) | Διεύθυνση Σχολής |
| Θέματα εξετάσεων ΣΤ' Εξαμήνου (MAK219) | Διεύθυνση Σχολής |
| ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ Ι (Β΄ ΕΞΑΜΗΝΟΥ) (MAK691) | ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ |
| Θεωρία Ηλεκτρικών Κυκλωμάτων / Ηλεκτροτεχνία (MAK349) | Πασχαλίνα Περιβόλη |
| ΚΑΥΣΙΜΑ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ (MAK438) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ |
| Κλασσικές εγκαταστάσεις - εργαστήριο Δ' εξαμήνου (MAK207) | Ανδρoκλής Αργυρίου |
| ΛΕΞΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΟΡΩΝ (Α ΕΞΑΜΗΝΟ) (MAK580) | ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ |
| ΛΕΞΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΟΡΩΝ (Β ΕΞΑΜΗΝΟ) (MAK581) | ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ |
| Μαθηματικά Α΄ εξαμήνου Σχολής Μηχανικών (MAK171) | Παναγιώτης Χαδαλής |
| Μαθηματικά Γ΄ εξαμήνου Σχολής Μηχανικών (MAK172) | Παναγιώτης Χαδαλής |
| ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΙΑ (MAK229) | Νικόλαος Διβινής |
| ΜΕΤΡΑ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΟΠΗΣ ΜΕΤΑΛΛΩΝ (MAK386) | ΜΙΧΑΗΛ ΤΖΙΤΖΗΣ |
| ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΕΩΣ II - Δ' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK286) | Φαντί Σαάντ |
| ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ (ΜΕΚ) (MAK103) | ΞΕΝΟΦΩΝ ΒΟΥΒΑΛΙΔΗΣ |
| ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ Ι (Γ` ΕΞΑΜΗΝΟΥ) (MAK336) | Θωμάς Χατζηφωτίου |
| ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ ΙΙΙ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΡΩΝ ΜΗΧΑΝΟΣΤΑΣΙΟΥ - ΣΤ' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK334) | Φαντί Σαάντ |
| ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ (MAK467) | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
| ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ ( Δ ΕΞΑΜΗΝΟΥ) (MAK166) | Νικόλαος Διβινής |
| ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ ( Ε ΕΞΑΜΗΝΟΥ) (MAK167) | Νικόλαος Διβινής |
| ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ I (MAK437) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ - ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ |
| ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ II (MAK630) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ - ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ |
| ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ _ ΤΕΧΝΟΥΡΓΕΙΑ Δ (MAK680) | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ |
| Μηχανολογικό Σχέδιο Α΄εξαμήνου (MAK183) | Θωμάς Χατζηφωτίου, Ανέστης Τσορμπατζίδης, Μαίρη Ματσούκα, Αντώνης Τσιπούρας, Σοφία Ρουσίδου |
| ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ Γ΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ (2021Α' ) (2018 Α΄) (MAK366) | ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΡΟΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΤΖΙΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΘΩΜΑΣ |
| Μηχανουργείο Α' Εξαμήνου_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑΣ (MAK224) | Αργυρίου Ανδροκλής |
| Μηχανουργείο Γ' Εξαμήνου_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ (MAK153) | Βασιλειάδου Μαρία, Σιδέρη Ευαγγελία, Περιβόλη Πασχαλίνα |
| Μηχανουργείο Δ' Εξαμήνου Εργαστήριο Ψηφιακών Συστημάτων (MAK638) | Πασχαλίνα Περιβόλη Ευαγγελία Σιδέρη |
| Μηχανουργείο Δ΄ Εξαμήνου_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ PLC (MAK202) | Περιβόλη Πασχαλίνα Παλάντζας Παναγιώτης |
| Μηχανουργείο Στ' Εξαμήνου_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΑΕ ΙΙ / ΥΔΡΑΥΛΙΚΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ (MAK146) | Περιβόλη Πασχαλίνα |
| ΝΑΥΠΗΓΙΑ Ι (MAK145) | Γ. ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ |
| ΝΑΥΠΗΓΙΑ ΙΙ (MAK661) | Σπύρος Ζήκος |
| ΝΑΥΠΗΓΙΑ ΙΙ (Γ΄ Εξαμήνου) (MAK273) | Γεώργιος Γκοτζαμάνης |
| ΝΑΥΤΙΚΑ AΓΓΛΙΚΑ Ε' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK164) | Αθηνά Μπιρμπίλη |
| Ναυτικα Αγγλικά Α' Εξαμήνου (MAK189) | Κ. Γρηγόρογλου- Α. Πλουμιστού |
| Ναυτικά Αγγλικά Α' εξαμήνου Σχολή Μηχανικών (MAK350) | ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ |
| ΝΑΥΤΙΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Α΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK389) | Αθηνά Μπιρμπίλη |
| ΝΑΥΤΙΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Β ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK614) | ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ |
| ΝΑΥΤΙΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Β' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK162) | Αθηνά Μπιρμπίλη |
| ΝΑΥΤΙΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Γ ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK616) | ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ |
| ΝΑΥΤΙΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Γ' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK201) | Αθηνά Μπιρμπίλη |
| ΝΑΥΤΙΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Δ' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK440) | Αθηνά Μπιρμπίλη |
| Ναυτικα Αγγλικά Δ'εξαμήνου (MAK196) | Πλουμιστού 'Αννα-Παπαδοπούλου 'Αννα |
| ΝΑΥΤΙΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Ε ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK615) | ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ |
| ΝΑΥΤΙΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK583) | ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ |
| ΝΑΥΤΙΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK197) | Αθηνά Μπιρμπίλη |
| ΝΑΥΤΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (Α εξανηνου) (MAK457) | ΝΙΚΟΣ ΓΟΥΛΑΣ |
| ΝΑΥΤΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ Α΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK508) | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ |
| ΝΑΥΤΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ (MAK188) | Φρειδερίκος Καραβασίλης |
| ΝΑΥΤΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ Β (MAK538) | ΝΙΚΟΣ ΓΟΥΛΑΣ |
| ΝΑΥΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ (Α ΕΞΑΜΗΝΟΥ) (MAK455) | ΝΙΚΟΣ ΓΟΥΛΑΣ |
| Ναυτική Μηχανολογία (Α` Εξαμήνου) (MAK312) | Θωμάς Χατζηφωτίου |
| ΝΑΥΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ - Α' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK225) | Φαντί Σαάντ |
| ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ (παλαιό) – ΑΣΦΑΛΕΙΑ (MAK152) | Ιωάννης Σιδέρης |
| Ναυτιλιακές Γνώσεις (MAK137) | Νικόλαος Tσούλης |
| ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (MAK251) | ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΡΑΣ |
| ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ - Α' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK346) | Φαντί Σαάντ |
| Προσομοιωτής Μηχανοστασίου ΑΕΝ Μακεδονίας (MAK108) | Δημήτριος Γουργούλης - Φρειδερίκος Καραβασίλης - Ξενοφών Βουβαλίδης |
| Πτυχιακές εργασίες ΣΑΕ & Ηλεκτρονικά (MAK670) | Πασχαλίνα Περιβόλη |
| Πτυχιακές εργασίες Τομέα Γενικών Μαθημάτων (MAK177) | Διεύθυνση Σχολής |
| Πτυχιακές εργασίες Τομέα Μαθημάτων Υποδομής Ι (MAK178) | Διεύθυνση Σχολής |
| Πτυχιακές εργασίες τομέα Μαθημάτων Υποδομής ΙΙ (MAK212) | Διεύθυνση Σχολής |
| Πτυχιακές εργασίες Τομέα Ναυτικών Μαθημάτων I (MAK179) | Διεύθυνση Σχολής |
| Πτυχιακές εργασίες Τομέα Ναυτικών Μαθημάτων ΙΙ (MAK211) | Διεύθυνση Σχολής |
| Πτυχιακές εργασίες Τομέα Ναυτικών Μαθημάτων ΙΙΙ (MAK278) | Δημήτριος Γουργούλης |
| ΣΑΕ ΙΙ / Yδραυλικά Πνευματικά (MAK332) | Παπασταμούλης Αθανάσιος Περιβόλη Πασχαλίνα |
| ΣΤ΄ΕΞΑΜΗΝΟ - Μ.Ε.Κ. ΙΙΙ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΡΩΝ ΜΗΧΑΝΟΣΤΑΣΙΟΥ (604) | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ |
| ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ (Ε ΕΞΑΜΗΝΟΥ) (MAK168) | Νικόλαος Διβινής |
| Συστήματα Αυτομάτου Ελέγχου (TESTGU167) | Δημήτριος Γουργούλης |
| Συστήματα Αυτομάτου Ελέγχου (ΣΑΕ) Θεωρία (MAK176) | Αθανάσιος Παπασταμούλης |
| ΣΧΕΔΙΟ Α' εξαμήνου (MAK185) | Ανέστης Τσορμπατζίδης |
| ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΛΙΚΩΝ (ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ) (MAK689) | ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ |
| ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΛΙΚΩΝ Γ` ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK549) | ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ |
| Τεχνουργεία (Εφαρμοστήριο) Α΄εξαμήνου (MAK186) | Ανέστης Τσορμπατζίδης |
| ΤΕΧΝΟΥΡΓΕΙΑ - Μηχανοστάσιο-Σωληνουργείο (Α΄και Β΄ Εξάμηνο) (MAK465) | ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ, ΣΠΥΡΟΣ ΖΗΚΟΣ |
| ΤΕΧΝΟΥΡΓΕΙΑ - ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΣΤΑΣΙΟΥ Β' (MAK347) | Φαντί Σαάντ - Ρακιτζής Ιωάννης - Θωμάς Χατζηφωτίου - Μαίρη Ματσούκα |
| ΤΕΧΝΟΥΡΓΕΙΑ - ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΣΤΑΣΙΟΥ Δ' (MAK371) | Φαντί Σαάντ - Μαίρη Ματσούκα |
| Τεχνουργεία - Συγκολλήσεις Α΄εξαμήνου (MAK184) | ΖΗΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΘΩΜΑΣ |
| Τεχνουργεία - Συγκολλήσεις Β` εξαμήνου (MAK339) | Κουντουράς Δημήτριος, Ρακιτζής Ιωάννης, Στεργιούδη Φανή, Χατζηφωτίου Θωμάς |
| Τεχνουργεία - Συγκολλήσεις Γ` εξαμήνου (MAK340) | Κουντουράς Δημήτριος, Ρακιτζής Ιωάννης, Στεργιούδη Φανή, Χατζηφωτίου Θωμάς, Τσιπούρας Αντώνιος |
| ΤΕΧΝΟΥΡΓΕΙΑ IV - ΜΗΧΑΝΟΣΤΑΣΙΟ (Δ΄ ΕΞΑΜΗΝΟΥ) (MAK470) | ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΘΩΜΑΣ , ΖΗΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ, ΡΟΜΟΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ |
| ΤΕΧΝΟΥΡΓΕΙΑ Ι Εφαρμοστήριο - Μηχανουργείο ( Α΄εξάμηνο) (MAK504) | ΣΟΦΙΑ ΡΟΥΣΙΔΟΥ |
| ΤΕΧΝΟΥΡΓΕΙΑ ΙΙ - Εφαρμοστήριο-Μηχανουργείο (Β΄ Εξαμηνο) (MAK432) | ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ |
| ΤΕΧΝΟΥΡΓΕΙΑ ΙΙΙ - Μηχανουργείο (Γ΄ εξάμηνο) (MAK433) | ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ, ΤΖΩΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΖΗΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ |
| ΤΕΧΝΟΥΡΓΕΙΑ – ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΣΤΑΣΙΟΥ Γ' (MAK364) | Φαντί Σαάντ |
| ΧΗΜΕΙΑ (MAK450) | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ |
| ΨΥΚΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ - ΣΤ' ΕΞΑΜΗΝΟΥ (MAK254) | Φαντί Σαάντ |
|